Czy wiesz, że...

Inwestujemy w zespół, bo tylko tak możemy osiągać ambitne cele i realizować nasze marzenia. Chciałbyś rozpocząć studia podyplomowe? Znalazłeś interesujący kurs, który przyda Ci się w pracy? Chętnie dofinansujemy Twoje plany. Posiadamy również wewnętrzną Akademię Wiedzy DentalScan, w ramach której prowadzimy specjalistyczne kursy, z których możesz skorzystać bezpłatnie.

Akademia Talentów Technik Dentystyczny

Data: 17.01.2019
Lokalizacja: Wrocław
Typ pracy: Staż / Praktyka

Jeśli do nauki i wykonywanych obowiązków podchodzisz bez entuzjazmu, szukasz miejsca, w którym „odhaczysz” obowiązkowe praktyki bez wysiłku i nauki – szukaj dalej. Inwestujemy w osoby, które kochają to co robią, nie boją się rozwoju, zmian i nowych wyzwań. Ludzi, którzy potrafią bawić się pracą, integrować z innymi, wymieniać wiedzę. Ze swojej strony zapewniamy pełną wyzwań pracę i aktywny udział w tworzeniu projektów oraz rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań w świecie stomatologi.

Odnajdziesz się u nas, jeśli:

• lubisz to co robisz i pragniesz rozwijać się w przestrzeni inżynierii dentystycznej
• jesteś w trakcie kończenia lub skończyłeś/aś szkołę w obszarze technik dentystycznych
• wykazujesz się dużym zaangażowaniem i cenisz ambitne wyzwania
• lubisz ludzi i posiadasz umiejętność pracy w zespole
• potrafisz pracować samodzielnie i brać odpowiedzialność za powierzone zadania

Będziesz odpowiedzialny/a za:

• wsparcie techników przy cyfrowym projektowaniu prac protetycznych i implantoprotetycznych na podstawie skanów wewnątrzustnych
• estetyczne wykończenie prac protetycznych i implantoprotetycznych wykonywanych w oparciu o system CAD/CAM
• obsługę wysokowyspecjalizowanego sprzętu CAD/CAM (frezarki CNC, skanery 3D, drukarka 3D)

Ze swojej strony oferujemy:

• wiele ciekawych wyzwań i realny wpływ na finalny efekt zrealizowanych prac,
• wynagrodzenie w ramach stażu / praktyki
• profesjonalne i nowoczesne zaplecze, niezbędne do komfortowego wykonywania pracy.
• możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
• merytoryczne i mentalne wsparcie młodego, doświadczonego i energicznego zespołu
• możliwość nawiązania dalszej współpracy, zwłaszcza gdy wniesiesz do zespołu nowe spojrzenie i zaangażujesz się w powierzone zadania
• atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
• swobodną wymianę myśli i całkowity brak dresscode‘u

Dołącz do nas!

Jeżeli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca i myślisz, że realizując się w ramach tych aktywności rozwiniesz skrzydła swojej kariery - wyślij do nas swoje CV, załączając w mailu lub liście kilka słów o sobie.
Chętnie zaprosimy Cię na kawę i wymienimy doświadczenia.

Oferty w formie elektronicznej (CV) wyślij na adres:
kariera@dentalscan.pl z tytułem: Praca/karieraTDAT

W dokumentach prosimy o zamieszczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dental Scan Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. W. Jagiełły 3/9, 50-201 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Zakres przetwarzanych danych wynika z udostępnionego przez Pana/Panią dokumentu cv, a przetwarzanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji procesów rekrutacyjnych".

Informujemy: Przetwarzane dane mogą być udostępnianie innym administratorom danych osobowych powiązanym lub współpracującym z Dental Scan Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych. Przetwarzanie odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej ewentualnego wycofania oraz na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia. Zgoda może zostać cofnięta w dowolnym czasie, jednak nie wpłynie to na przetwarzanie dokonane przed jej wycofaniem. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania danych przez administratora, prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail info@dentalscan.pl".

Zobacz pozostałe oferty

Zobacz jak prowadzimy proces rekrutacji i czego możesz się spodziewać

W DentalScan przywiązujemy ogromną wagę do procesu rekrutacji, ponieważ pozwala nam nie tylko ocenić umiejętności i wiedzę kandydata, ale też jego dopasowanie do naszej kultury organizacyjnej.
Dzięki temu mamy pewność, że przekraczając próg pracowni, od razu poczujesz się członkiem naszego zespołu!

Przeanalizujemy Twoje dokumenty aplikacyjne

Na wstępie analizujemy otrzymane dokumenty aplikacyjne pod kątem zgodności doświadczeń zawodowych z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o pracę na dane stanowisko.

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie

Jeżeli Twoje zgłoszenie spełnia wymogi określone w ogłoszeniu, zadzwonimy do Ciebie, by podczas rozmowy dowiedzieć się więcej o Twoich kwalifikacjach i doświadczeniu.  

Zaprosimy Cię na spotkanie przy dobrej kawie

Lubimy bezpośrednie relacje i chcemy poznać Cię osobiście. Przy okazji rozmowy telefonicznej, umówimy się na spotkanie w naszej siedzibie. Pragniemy, żebyś pokazał nam kim jesteś i co potrafisz.

Podejmiemy decyzję, o której zostaniesz poinformowany

Ostatni etap, to wybór najlepszego kandydata. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegółowo nasze wnioski i jeśli decyzja o Twoim przyjęciu jest pozytywna, zaprosimy Cię do współpracy.

Program Referencyjny

Pracuj ze Znajomymi

DentalScan to mieszanka wspaniałych osobowości. Poznasz tu nowych, ciekawych ludzi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaprosił do współpracy swoich przyjaciół. Prowadzimy wewnętrzny program referencyjny dla pracowników. Jeżeli zatrudnimy poleconego przez Ciebie kandydata, otrzymasz dodatkową premię lub inna, wybraną formę benefitu.

Copyright 2019, DentalScan Sp. z o.o. All right reserved