Kreuj z nami trendy cyfrowej stomatologii

Akademia Talentów DentalScan to wielopłaszczyznowy projekt merytorycznego i praktycznego rozwoju oraz wsparcia, specjalistów branży stomatologicznej. Program dedykowany jest ambitnym studentom ostatnich lat studiów oraz absolwentom, szukającym przestrzeni zawodowej, która pozwoli rozwinąć skrzydła kariery.

Jeśli do nauki i wykonywanych obowiązków podchodzisz bez entuzjazmu, szukasz miejsca, w którym „odhaczysz” obowiązkowe praktyki bez wysiłku i nauki – szukaj dalej. Inwestujemy w osoby, które kochają to co robią, nie boją się rozwoju, zmian i nowych wyzwań. Ludzi, którzy potrafią bawić się pracą, integrować z innymi, wymieniać wiedzę.

Ze swojej strony zapewniamy pełną wyzwań pracę i aktywny udział w tworzeniu projektów oraz rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań w świecie stomatologi.

Asia
Technik Dentystyczny CAD / CAM

Rozwiniesz skrzydła

pod okiem ekspertów czerpiąc z ich wiedzy i wieloletniego doświadczenia.

Zdobędziesz doświadczenie

zawodowe w firmie będącej rynkowym liderem w branży stomatologicznej.

Zweryfikujesz umiejętności

nabyte w czasie edukacji akademickiej z wymaganiami rynku pracy oraz stanowiska.

Dostaniesz szansę

dalszego rozwoju zawodowego – najlepszym oferujemy możliwość stałego zatrudnieniaGramy zespołowo i nie odpuszczamy tak łatwo!

Bycie częścią DentalScan to coś więcej niż tylko praca i codzienne obowiązki. Każdego dnia dbamy o wzajemne relacje między sobą, budując przyjazną kulturę organizacyjną, w której człowiek, jego pasje i osiągnięcia, grają pierwsze skrzypce. Dzięki temu jesteśmy silnym zespołem, który potrafi więcej niż się spodziewasz.Jesteś gotowy, by stać się częścią naszego zespołu?

Pierwszy krok należy do Ciebie. Znajdź interesującą Cię ofertę i wyślij swoje CV.

Akademia Talentów Technik Dentystyczny

Jeśli do nauki i wykonywanych obowiązków podchodzisz bez entuzjazmu, szukasz miejsca, w którym „odhaczysz” obowiązkowe praktyki bez wysiłku i nauki – szukaj dalej. Inwestujemy w osoby, które kochają to co robią, nie boją się rozwoju, zmian i nowych wyzwań. Ludzi, którzy potrafią bawić się pracą, integrować z innymi, wymieniać wiedzę. Ze swojej strony zapewniamy pełną wyzwań pracę i aktywny udział w tworzeniu projektów oraz rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań w świecie stomatologi.

Nie widzisz oferty dla siebie?

Nie szukamy „stanowisk”, tylko fajnych ludzi, którzy sposobem myślenia i charyzmą pasują do naszego zespołu.
Jeśli nie widzisz pracy, która Ci odpowiada, a jednak uważasz, że będziesz niezbędny – kliknij poniżej i powiedz nam dlaczego.

Pokaż nam kim jesteś – wyślij swoje CVZdobądź dodatkowe środki na studia i szkolenia

To nie żart! Chętnie wesprzemy Cię w zdobywaniu wiedzy, którą potem wykorzystasz przy okazji wspólnie realizowanych projektów. Pomożemy Ci również obrać najlepszą scieżkę kariery, dostosowaną do potrzeb rynku, Twoich predyspozycji i oczekiwań. Przekonaj nas tylko, że to właśnie w Ciebie warto zainwestować!

Zobacz jak prowadzimy proces rekrutacji i czego możesz się spodziewać

W DentalScan przywiązujemy ogromną wagę do procesu rekrutacji, ponieważ pozwala nam nie tylko ocenić umiejętności i wiedzę kandydata, ale też jego dopasowanie do naszej kultury organizacyjnej.

Dzięki temu mamy pewność, że przekraczając próg pracowni, od razu poczujesz się członkiem naszego zespołu!

Przeanalizujemy Twoje dokumenty aplikacyjne

Na wstępie analizujemy otrzymane dokumenty aplikacyjne pod kątem zgodności doświadczeń zawodowych z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o pracę na dane stanowisko.

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie

Jeżeli Twoje zgłoszenie spełnia wymogi określone w ogłoszeniu, zadzwonimy do Ciebie, by podczas rozmowy dowiedzieć się więcej o Twoich kwalifikacjach i doświadczeniu.

Zaprosimy Cię na spotkanie przy dobrej kawie

Lubimy bezpośrednie relacje i chcemy poznać Cię osobiście. Przy okazji rozmowy telefonicznej, umówimy się na spotkanie w naszej siedzibie. Pragniemy żebyś pokazał nam kim jesteś i co potrafisz.

Podejmiemy decyzję, o której zostaniesz poinformowany

Ostatni etap, to wybór najlepszego kandydata. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegółowo nasze wnioski i jeśli decyzja o Twoim przyjęciu jest pozytywna, zaprosimy Cię do współpracy.

Copyright 2019, DentalScan Sp. z o.o. All right reserved