Czy wiesz, że...

W odróżnieniu od zdecydowanej większości firm z branży medycznej w Polsce, nie jesteśmy filią międzynarodowych korporacji. Nie raportujemy do Londynu i nie przesyłamy maili z prośbą o zatrudnienie Ciebie do akceptacji Berlina. U nas decyzje zapadają szybciej, a Twoje pomysły mają większą szansę na realizację.

Grafik Kreatywny

Data: 11.04.2019
Lokalizacja: Wrocław
Typ pracy: Pełen etat

„Co ty znowu wymyślasz…” – słyszałeś to w swoim życiu wiele razy? Tworzysz przekaz, który porusza? Masz talent, pasję, kreatywny umysł i własną inicjatywę? Jeżeli tak, to zapraszamy do nas! Wymyślaj, wydziwiaj, twórz! Zamieniaj pomysły na ciekawe produkcje, kreując jednocześnie przestrzeń polskiej stomatologii i implantologii.

Odnajdziesz się u nas, jeśli:

• lubisz to co robisz i pragniesz rozwijać się w tej przestrzeni
• bardzo dobrze znasz środowisko Adobe CC (w szczególności Photoshop oraz Illustrator)
• posiadasz co najmniej 2-letnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku przy projektowaniu grafiki reklamowej, reklam internetowych, wydawnictw reklamowych i katalogów - poparte portfolio
• cechuje Cię umiejętność samodzielnego działania i kreatywnego myślenia
• masz zmysł artystyczny oraz duże poczucie estetyki
• wykazujesz się dużym zaangażowaniem i lubisz wyzwania
• lubisz ludzi, łatwo nawiązujesz relacje i posiadasz umiejętność pracy w zespole
• umiejętnie organizujesz i planujesz pracę własną

Będziesz odpowiedzialny/a za:

• współtworzenie koncepcji kampanii promocyjnych
• tworzenie i opracowywanie materiałów graficznych (zarówno wektorowe, jak i rastrowe)
• projektowanie logotypów, systemów identyfikacji wizualnej, głównych motywów graficznych (KV)
• projektowanie i składanie materiałów graficznych: folderów, katalogów, ulotek, plakatów i wydawnictw okolicznościowych
• przygotowywanie materiałów do druku
• poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań projektowych
• dbanie o spójność języka wizualnego marki

Ze swojej strony oferujemy:

• wiele ciekawych wyzwań i realny wpływ na finalny efekt realizowanych prac
• zarobki, proporcjonalne do umiejętności i adekwatne do doświadczenia
• umowa b2b lub umowa o pracę – wybór należy do Ciebie
• stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• profesjonalne i nowoczesne zaplecze, niezbędne do komfortowego wykonywania pracy
• pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole
• atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
• swobodną wymianę myśli i całkowity brak dresscode‘u

Dołącz do nas!

Jeżeli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca i myślisz, że realizując się w ramach tych aktywności rozwiniesz skrzydła swojej kariery - wyślij do nas swoje CV, załączając w mailu lub liście kilka słów o sobie.
Chętnie zaprosimy Cię na kawę i wymienimy doświadczenia.

Oferty w formie elektronicznej (CV) wyślij na adres:
kariera@dentalscan.pl z tytułem: Praca/karieraGK

W dokumentach prosimy o zamieszczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dental Scan Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. W. Jagiełły 3/9, 50-201 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Zakres przetwarzanych danych wynika z udostępnionego przez Pana/Panią dokumentu cv, a przetwarzanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji procesów rekrutacyjnych".

Informujemy: Przetwarzane dane mogą być udostępnianie innym administratorom danych osobowych powiązanym lub współpracującym z Dental Scan Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych. Przetwarzanie odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej ewentualnego wycofania oraz na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia. Zgoda może zostać cofnięta w dowolnym czasie, jednak nie wpłynie to na przetwarzanie dokonane przed jej wycofaniem. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania danych przez administratora, prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail info@dentalscan.pl".

Zobacz pozostałe oferty

Junior Brand Manager

Chodzą słuchy na mieście, że jesteś mistrzem samoorganizacji, potrafiącym rozdzielać zadania i egzekwować ich realizację, z dystansem do siebie, energią i inicjatywą. Jeśli to prawda - dołącz do naszego zespołu. Nasze listy to-do już nie mogą się Ciebie doczekać!

Social Media Manager

Lubisz grę słowem, jesteś otwarty na wyzwania, masz kreatywną duszę i wyrazisty styl? Z wypiekami na twarzy oglądasz skaczące słupki popularności? Dołącz do naszego zespołu i zacznij tworzyć porywające historie zaklęte w zdjęciach, grafikach i tekstach. Razem, Internet będzie nasz!

Copywriter Kreatywny

Nie straszny Tobie żaden temat? Twój styl zachwyca, a gramatykę masz w małym palcu? Lubisz grę słowem, jesteś otwarty na wyzwania, masz kreatywną duszę i wyrazisty styl - czekamy właśnie na Ciebie!

Zobacz jak prowadzimy proces rekrutacji i czego możesz się spodziewać

W DentalScan przywiązujemy ogromną wagę do procesu rekrutacji, ponieważ pozwala nam nie tylko ocenić umiejętności i wiedzę kandydata, ale też jego dopasowanie do naszej kultury organizacyjnej.
Dzięki temu mamy pewność, że przekraczając próg pracowni, od razu poczujesz się członkiem naszego zespołu!

Przeanalizujemy Twoje dokumenty aplikacyjne

Na wstępie analizujemy otrzymane dokumenty aplikacyjne pod kątem zgodności doświadczeń zawodowych z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o pracę na dane stanowisko.

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie

Jeżeli Twoje zgłoszenie spełnia wymogi określone w ogłoszeniu, zadzwonimy do Ciebie, by podczas rozmowy dowiedzieć się więcej o Twoich kwalifikacjach i doświadczeniu.  

Zaprosimy Cię na spotkanie przy dobrej kawie

Lubimy bezpośrednie relacje i chcemy poznać Cię osobiście. Przy okazji rozmowy telefonicznej, umówimy się na spotkanie w naszej siedzibie. Pragniemy, żebyś pokazał nam kim jesteś i co potrafisz.

Podejmiemy decyzję, o której zostaniesz poinformowany

Ostatni etap, to wybór najlepszego kandydata. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegółowo nasze wnioski i jeśli decyzja o Twoim przyjęciu jest pozytywna, zaprosimy Cię do współpracy.

Program Referencyjny

Pracuj ze Znajomymi

DentalScan to mieszanka wspaniałych osobowości. Poznasz tu nowych, ciekawych ludzi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaprosił do współpracy swoich przyjaciół. Prowadzimy wewnętrzny program referencyjny dla pracowników. Jeżeli zatrudnimy poleconego przez Ciebie kandydata, otrzymasz dodatkową premię lub inna, wybraną formę benefitu.

Copyright 2019, DentalScan Sp. z o.o. All right reserved