Czy wiesz, że...

inwestujemy w zespół, bo tylko tak możemy osiągać ambitne cele i rozwijać cyfrową stomatologię w Polsce.

Przedstawiciel handlowy - specjalista CAD/CAM

Data: 19.11.2019
Lokalizacja: Wrocław
Typ pracy: Pełen etat / B2B / do uzgodnienia

Poszukujemy Przedstawiciela handlowego - specjalistę CAD/CAM. Zobacz, jak wyobrażamy sobie idealnego kandydata i jeśli uznasz, że to właśnie Ty - wyślij do nas swoją aplikację na kariera@dentalscan.pl

Odnajdziesz się u nas, jeśli:

• masz wykształcenie minimum średnie,
• masz prawo jazdy kat. B,
• posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym codzienny kontakt mailowy i telefoniczny,
• masz doświadczenie w sprzedaży sprzętu lub oprogramowania CAD/CAM (doświadczenie w branży stomatologicznej lub w laboratorium techniki dentystycznej będzie dodatkowym atutem),
• dobrze radzisz sobie z presją czasu,
• masz motywację do pracy i łatwo nawiązujesz relacje.

Będziesz odpowiedzialny/a za:

• wsparcie techniczne klientów cyfrowej pracowni protetycznej w zakresie użytkowania sprzętu CAD/CAM,
• przygotowanie sprzętu do sprzedaży,
• transportowanie sprzętu do klinik i gabinetów stomatologicznych,
• wykonywanie aktualizacji na urządzeniach CAD/CAM (m.in. na skanerach wewnątrzustnych),
• udział w targach i konferencjach stomatologicznych,
• sporządzanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów handlowych,
• uczestnictwo w szkoleniach, stałe podnoszenie umiejętności i wiedzy,
• współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
• stały kontakt z działem marketingu.

Ze swojej strony oferujemy:

• stabilne zatrudnienie z umową o pracę / kontrakt B2B w cyfrowej pracowni technik dentystycznych,
• stałe szkolenia poszerzające wiedzę w zakresie stomatologii cyfrowej i technologii CAD/CAM,
• nowoczesne biuro w laboratorium dentystycznym w centrum Wrocławia (na Kępie Mieszczańskiej),
• niezbędne narzędzia pracy,
• przyjazną atmosferę.

Dołącz do nas!

Jeżeli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca i myślisz, że realizując się w ramach tych aktywności rozwiniesz skrzydła swojej kariery - wyślij do nas swoje CV, załączając w mailu lub liście kilka słów o sobie.
Chętnie zaprosimy Cię na kawę i wymienimy doświadczenia.

Oferty w formie elektronicznej (CV) wyślij na adres:
kariera@dentalscan.pl z tytułem: Przedstawiciel handlowy - specjalista CAD/CAM

W dokumentach prosimy o zamieszczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dental Scan Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. W. Jagiełły 3/9, 50-201 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Zakres przetwarzanych danych wynika z udostępnionego przez Pana/Panią dokumentu cv, a przetwarzanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji procesów rekrutacyjnych".

Informujemy: Przetwarzane dane mogą być udostępnianie innym administratorom danych osobowych powiązanym lub współpracującym z Dental Scan Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych. Przetwarzanie odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej ewentualnego wycofania oraz na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia. Zgoda może zostać cofnięta w dowolnym czasie, jednak nie wpłynie to na przetwarzanie dokonane przed jej wycofaniem. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania danych przez administratora, prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail info@dentalscan.pl".

Zobacz pozostałe oferty

Technik dentystyczny CAD/CAM Freelancer

Stań się częścią zespołu pierwszej wyłącznie cyfrowej pracowni protetycznej w Polsce! Jeżeli jesteś ambitnym technikiem dentystycznym, który ma doświadczenie w projektowaniu w oprogramowaniu CAD/CAM i chce pracować zdalnie z dowolnego miejsca na świecie, ta oferta jest idealna dla Ciebie. Zobacz, na czym polega współpraca z nami i jeśli uznasz, że chcesz to robić - wyślij do nas swoją aplikację.

Technik Dentystyczny

Jeżeli jesteś ambitnym technikiem dentystycznym i chciałbyś pracować z wykorzystaniem cyfrowych technik protetycznych i oprogramowania CAD/CAM, to nie znajdziesz lepszego miejsca. Zobacz, jak wyobrażamy sobie idealnego kandydata i jeśli uznasz, że to właśnie Ty, wyślij do nas swoją aplikację.

Zobacz jak prowadzimy proces rekrutacji i czego możesz się spodziewać

W DentalScan przywiązujemy ogromną wagę do procesu rekrutacji, ponieważ pozwala nam nie tylko ocenić umiejętności i wiedzę kandydata, ale też jego dopasowanie do naszej kultury organizacyjnej.
Dzięki temu mamy pewność, że przekraczając próg pracowni, od razu poczujesz się członkiem naszego zespołu!

Przeanalizujemy Twoje dokumenty aplikacyjne

Na wstępie analizujemy otrzymane dokumenty aplikacyjne pod kątem zgodności doświadczeń zawodowych z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o pracę na dane stanowisko.

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie

Jeżeli Twoje zgłoszenie spełnia wymogi określone w ogłoszeniu, zadzwonimy do Ciebie, by podczas rozmowy dowiedzieć się więcej o Twoich kwalifikacjach i doświadczeniu.  

Zaprosimy Cię na spotkanie przy dobrej kawie

Lubimy bezpośrednie relacje i chcemy poznać Cię osobiście. Przy okazji rozmowy telefonicznej, umówimy się na spotkanie w naszej siedzibie. Pragniemy, żebyś pokazał nam kim jesteś i co potrafisz.

Podejmiemy decyzję, o której zostaniesz poinformowany

Ostatni etap, to wybór najlepszego kandydata. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegółowo nasze wnioski i jeśli decyzja o Twoim przyjęciu jest pozytywna, zaprosimy Cię do współpracy.

Program Referencyjny

Pracuj ze Znajomymi

DentalScan to mieszanka wspaniałych osobowości. Poznasz tu nowych, ciekawych ludzi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaprosił do współpracy swoich przyjaciół. Prowadzimy wewnętrzny program referencyjny dla pracowników. Jeżeli zatrudnimy poleconego przez Ciebie kandydata, otrzymasz dodatkową premię lub inna, wybraną formę benefitu.

Copyright 2019, DentalScan Sp. z o.o. All right reserved