Cześć i czołem, może będziemy zespołem?

To co potrafisz jest dla nas bardzo ważne, ale dużo ważniejsza jest osobowość. Szukamy osób ambitnych, potrafiących się świetnie komunikować, pozytywnie nastawionych do świata i innych ludzi.

Ciekawe projekty. Wyzwania. Satysfakcja. Fajna atmosfera. Rozwój. Profesjonalizm. Czy takimi słowami można opisać pracę, która byłaby dla Ciebie? Jeśli tak, sprawdź poniżej w jakich obszarach możesz nam pomóc i pokaż, że razem możemy jeszcze więcej. 

Paula
Technik Dentystyczny CAD / CAM

Jesteś gotowy, by stać się częścią naszego zespołu?

Pierwszy krok należy do Ciebie. Znajdź interesującą Cię ofertę i wyślij swoje CV.

Copywriter Kreatywny

Nie straszny Tobie żaden temat? Twój styl zachwyca, a gramatykę masz w małym palcu? Lubisz grę słowem, jesteś otwarty na wyzwania, masz kreatywną duszę i wyrazisty styl - czekamy właśnie na Ciebie!

Grafik Kreatywny

„Co ty znowu wymyślasz…” – słyszałeś to w swoim życiu wiele razy? Tworzysz przekaz, który porusza? Masz talent, pasję, kreatywny umysł i własną inicjatywę? Jeżeli tak, to zapraszamy do nas! Zamieniaj pomysły na ciekawe produkcje. Wymyślaj, wydziwiaj, twórz!

Junior Brand Manager

Chodzą słuchy na mieście, że jesteś mistrzem samoorganizacji, potrafiącym rozdzielać zadania i egzekwować ich realizację, z dystansem do siebie, energią i inicjatywą. Jeśli to prawda - dołącz do naszego zespołu. Nasze listy to-do już nie mogą się Ciebie doczekać!

PR & Influencer Marketing Specialist

Lubisz angażować się w kilka projektów jednocześnie, zachowujesz zimną głowę pod presją czasu, myślisz logicznie, a ponad wszystko pasjonujesz się marketingiem i PR? Dołącz do naszego zespołu, daj sobie szansę na rozwój, a nam powiedz, jak porwać tłumy!

Social Media Manager

Lubisz grę słowem, jesteś otwarty na wyzwania, masz kreatywną duszę i wyrazisty styl? Z wypiekami na twarzy oglądasz skaczące słupki popularności? Dołącz do naszego zespołu i zacznij tworzyć porywające historie zaklęte w zdjęciach, grafikach i tekstach. Razem, Internet będzie nasz!

Technik Dentystyczny

Jeżeli jesteś ambitnym technikiem dentystycznym i chciałbyś rozwijać się w obrębie cyfrowych technik protetycznych z wykorzystywaniem oprogramowania CAD / CAM, to nie znajdziesz lepszego miejsca. Zobacz jak wyobrażamy sobie idealnego kandydata i jeśli uznasz, że to właśnie Ty - wyślij do nas swoją aplikację.

Nie widzisz oferty dla siebie?

Nie szukamy „stanowisk”, tylko fajnych ludzi, którzy sposobem myślenia i charyzmą pasują do naszego zespołu.
Jeśli nie widzisz pracy, która Ci odpowiada, a jednak uważasz, że będziesz niezbędny – kliknij poniżej i powiedz nam dlaczego.

Pokaż nam kim jesteś – wyślij swoje CV

Zobacz jak prowadzimy proces rekrutacji i czego możesz się spodziewać

W DentalScan przywiązujemy ogromną wagę do procesu rekrutacji, ponieważ pozwala nam nie tylko ocenić umiejętności i wiedzę kandydata, ale też jego dopasowanie do naszej kultury organizacyjnej.

Dzięki temu mamy pewność, że przekraczając próg pracowni, od razu poczujesz się członkiem naszego zespołu!

Przeanalizujemy Twoje dokumenty aplikacyjne

Na wstępie analizujemy otrzymane dokumenty aplikacyjne pod kątem zgodności doświadczeń zawodowych z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o pracę na dane stanowisko.

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie

Jeżeli Twoje zgłoszenie spełnia wymogi określone w ogłoszeniu, zadzwonimy do Ciebie, by podczas rozmowy dowiedzieć się więcej o Twoich kwalifikacjach i doświadczeniu.

Zaprosimy Cię na spotkanie przy dobrej kawie

Lubimy bezpośrednie relacje i chcemy poznać Cię osobiście. Przy okazji rozmowy telefonicznej, umówimy się na spotkanie w naszej siedzibie. Pragniemy żebyś pokazał nam kim jesteś i co potrafisz.

Podejmiemy decyzję, o której zostaniesz poinformowany

Ostatni etap, to wybór najlepszego kandydata. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegółowo nasze wnioski i jeśli decyzja o Twoim przyjęciu jest pozytywna, zaprosimy Cię do współpracy.

Program Referencyjny

Pracuj ze Znajomymi

DentalScan to mieszanka wspaniałych osobowości. Poznasz tu nowych, ciekawych ludzi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaprosił do współpracy swoich przyjaciół. Prowadzimy wewnętrzny program referencyjny dla pracowników. Jeżeli zatrudnimy poleconego przez Ciebie kandydata, otrzymasz dodatkową premię lub inną, wybraną formę benefitu.Copyright 2019, DentalScan Sp. z o.o. All right reserved