Może będziemy zespołem?

To, co potrafisz, jest dla nas bardzo ważne, ale dużo ważniejsza jest osobowość. Szukamy osób ambitnych, potrafiących się świetnie komunikować, pozytywnie nastawionych do świata i innych ludzi.

Ciekawe projekty. Wyzwania. Satysfakcja. Fajna atmosfera. Rozwój. Profesjonalizm. Czy takimi słowami można opisać pracę, która byłaby dla Ciebie? Jeśli tak, sprawdź poniżej, w jakich obszarach możesz nam pomóc i pokaż, że razem możemy jeszcze więcej. 

Paula
Technik Dentystyczny CAD/CAM

Jesteś gotowy, by stać się częścią naszego zespołu?

Pierwszy krok należy do Ciebie. Znajdź interesującą Cię ofertę i wyślij swoje CV.

Technik Dentystyczny

Jeżeli jesteś ambitnym technikiem dentystycznym i chciałbyś pracować z wykorzystaniem cyfrowych technik protetycznych i oprogramowania CAD/CAM, to nie znajdziesz lepszego miejsca. Zobacz, jak wyobrażamy sobie idealnego kandydata i jeśli uznasz, że to właśnie Ty, wyślij do nas swoją aplikację.

Technik dentystyczny CAD/CAM Freelancer

Stań się częścią zespołu pierwszej wyłącznie cyfrowej pracowni protetycznej w Polsce! Jeżeli jesteś ambitnym technikiem dentystycznym, który ma doświadczenie w projektowaniu w oprogramowaniu CAD/CAM i chce pracować zdalnie z dowolnego miejsca na świecie, ta oferta jest idealna dla Ciebie. Zobacz, na czym polega współpraca z nami i jeśli uznasz, że chcesz to robić - wyślij do nas swoją aplikację.

Przedstawiciel handlowy - specjalista CAD/CAM

Stań się częścią zespołu pierwszej wyłącznie cyfrowej pracowni protetycznej w Polsce! Obecnie poszukujemy Przedstawiciela handlowego - specjalistę CAD/CAM. Zobacz, jak wyobrażamy sobie idealnego kandydata i jeśli uznasz, że to właśnie Ty - wyślij do nas swoją aplikację na kariera@dentalscan.pl

Nie widzisz oferty dla siebie?

Nie szukamy „stanowisk”, tylko fajnych ludzi, którzy sposobem myślenia i charyzmą pasują do naszego zespołu.
Jeśli nie widzisz pracy, która Ci odpowiada, a jednak uważasz, że będziesz niezbędny –  kliknij poniżej i powiedz nam dlaczego.

Pokaż nam kim jesteś – wyślij CV na kariera@dentalscan.pl

Zobacz, jak prowadzimy proces rekrutacji i czego możesz się spodziewać

W DentalScan przywiązujemy ogromną wagę do procesu rekrutacji, ponieważ pozwala nam nie tylko ocenić umiejętności i wiedzę kandydata, ale też jego dopasowanie do naszej kultury organizacyjnej.

Dzięki temu mamy pewność, że przekraczając próg pracowni, od razu poczujesz się członkiem naszego zespołu!

Przeanalizujemy Twoje dokumenty aplikacyjne

Na wstępie analizujemy otrzymane dokumenty aplikacyjne pod kątem zgodności doświadczeń zawodowych z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o pracę na dane stanowisko.

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie

Jeżeli Twoje zgłoszenie spełnia wymogi określone w ogłoszeniu, zadzwonimy do Ciebie, by podczas rozmowy dowiedzieć się więcej o Twoich kwalifikacjach i doświadczeniu.

Zaprosimy Cię na spotkanie

Lubimy bezpośrednie relacje i chcemy poznać Cię osobiście. Przy okazji rozmowy telefonicznej, umówimy się na spotkanie w naszej siedzibie. Pragniemy, żebyś pokazał nam kim jesteś i co potrafisz.

Podejmiemy decyzję, o której zostaniesz poinformowany

Ostatni etap to wybór najlepszego kandydata. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegółowo nasze wnioski i jeśli decyzja o Twoim przyjęciu jest pozytywna, zaprosimy Cię do współpracy.

Program Referencyjny

Pracuj ze Znajomymi

DentalScan to mieszanka wspaniałych osobowości. Poznasz tu nowych, ciekawych ludzi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaprosił do współpracy swoich przyjaciół. Prowadzimy wewnętrzny program referencyjny dla pracowników. Jeżeli zatrudnimy poleconego przez Ciebie kandydata, otrzymasz dodatkową premię lub inną, wybraną formę benefitu.Copyright 2019, DentalScan Sp. z o.o. All right reserved